+420 734 255 067

Pronájem lodě

Nabízíme možnost pronájmu jedné z našich lodí Maria Croon nebo Czech Boat. Připravíme Vám bohaté rautové stoly nebo servírované menu. Rádi Vám také nabídneme zvýhodněné nápojové balíčky a pokud rádi grilujete, bude Vám k dispozici venkovní paluba s grilem.

Soukromé akce

Hledáte nové místo, kam vzít rodinu na oslavu?
Chcete mít svůj promoční večírek mimo oči ostatních lidí?
Přejete si říct si své ANO pod Karlovým mostem za šumu Vltavy?

Všechny naše lodě jsou klimatizované s možností úpravy prostoru pro každý požadavek (firemní akce, diskotéka, svatba, raut). Lodě disponují sociálním zázemím, plně vybavenou kuchyní a barem. Plavbu po Vltavě můžete realizovat v každém počasí – nabízíme venkovní posezení i krytou palubu lodí.

Firemní akce

Naše lodě jsou netradičním a velmi oblíbeným místem nejen pro pořádání soukromých večírků, oslav a svatebních hostin, ale lze je využít i na pořádnání firemních akcí. Pokud Vás už nebaví Vánoční večírky v restauracích a chcete zpestřit firemní školení či uspořádat netradiční teambuilding pro Vaše zaměstnance, rádi s Vámi projednáme každé individuální přání.

Nabízíme možnost přestavby lodi na míru pro Váší firemní party, diskotéku, živou hudbu, fotografa, spousty jídla a pití a mnoho dalšího.

Chcete vědět více o možnostech pronájmu?

POPTAT ONLINE
nebo tel: +420 739 076 054

Sdělíme Vám cenu a další podmínky a možnosti pronájmu.


Klasické plavby

Oslava narozenin

Valentýnská plavba

Stůl pro svatebčany

Helloweenská párty