Speciální plavby

Pohodová Adventí hodinová plavba s cukrovím a horkým nápojem

Advent je svátek klidu, míru a pohody a přesně to Vám nabízíme na palubě naší historické lodě Maria Croon. Poplujete vánočním centrem Prahy. Za poslechu koled si můžete vychutnat kromě jedinečného výhledu také tradiční vánoční cukroví a horký nápoj v podobě svařeného vína nebo horké čokolády.

Ostatní nápoje nejsou zahrnuty v ceně

390,- Kč

Štědrovečerní 2h plavba s mezinárodním ruatem

Exluzivní plavba na štědrý večer Vám poskytne nezapomenutelný zážitek.

Během plavby starobylým centrem hlavního města Prahy pro Vás bude připraven raut složený z mezinárodních tradičních štědrovečerních jídel, poslechnete si klasické koledy a každý z hostů obdrží malý dáreček  v rámci tradice tohoto večera.

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

2.400,- Kč

Silvestrvská plavba přes půlnoc

K silvestrovskému veselí neodmyslitelně patří dobré jídlo a kvalitní pití. A nejen to Vám nabízíme na palubách našich historických lodí Maria Croon a Czech Boat.

Zažijete okouzlující večer plný zábavy, vybraných lahůdek v bohatém rautu a skvělé hudby. Večer je zakončen silvestrovským přípitkem na horních palubách na který každý host dostane lahvinku sektu.

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

3.500,- Kč

Romantická Valentýnská plavba pro dva

Jak lépe oslavit svátek zamilovaných než romantickou plavbou na historické lodi Maria Croon centrem malebné Prahy? Tento speciální den Vám zpříjemní tématická hudba, chutná jídla v bohatém rautu, krásná výzdoba a v neposlední řadě čerstvá květina pro dámy a lahvinka skvělého prosecca pro oba, v ceně je také uvítací nápoj v podobě bylinného likéru. 

Ostatní nápoje nejsou zahrnuty c ceně

2.250,- Kč